kontakt

PRZEZ PONAD 25 LAT DZIAŁALNOŚCI ZDOBYLIŚMY LICZNE UMIEJĘTNOŚCI CZEGO DOWODEM SĄ PONIŻSZE CERTYFIKATY ORAZ PODZIĘKOWANIA

 

 

Hydronylon tzw. " zimne dachy"

 

Polimerowa, jednoskładnikowa zawiesina wodna, tworząca bezspoinową, elastyczną, odporną na działanie czynników atmosferycznych powłokę.

Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod naprawy istniejących pokryć dachowych z papy, gontu bitumicznego i blachy.

 

Cechą charakterystyczną jest wysoka zdolności do odbijania promieni słonecznych, a także emisji promieniowania termicznego.

 

Służy do wykonywania wodochronnych powłok na istniejących pokryciach dachowych (z minimalnym spadkiem 1%) na podłożach z papy, gontu bitumicznego, pianki poliuretanowej oraz podłożach mineralnych.

 

Zalety:

 

  • - łatwe w stosowaniu, brak konieczności usunięcia istniejącego pokrycia dachowego
  • - nakładanie preparatu przy pomocy pędzla, wałka, lub metodą natryskową
  • - po wyschnięciu uzyskujemy trwałą, jednolitą powłokę wodoochronną
  • - łatwość nakładania praparatu w przypadku dachów o różnych kształcie

 

 

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do kontaktu

+ 48 601 353 288
+ 48 609 582 423

elitdach@interia.pl


 
 

hp OPIS PRODUKTU

Polimerowa, jednoskładnikowa zawiesina wodna, tworząca bezspoinową, elastyczną warstwę podkładową dla wodochronnej powłoki HYDRONYLON HN zimne dachy


ZASTOSOWANIE:


Do wykonywania podkładów wypełniających na istniejących pokryciach dachowych (z minimalnym spadkiem 1%) na podłożach z papy, gontu bitumicznego, pianki poliuretanowej oraz na podłożach mineralnych (betony, tynki, materiały ścienne).
hn OPIS PRODUKTU

Płynna membrana dachowa odporna na działanie czynników atmosferycznych. Służy do wykonywania wodochronnych powłok ochronnych na istniejących pokryciach dachowych na podłożach z papy, gontu bitumicznego, pianki poliuretanowej, podłożach mineralnych (betony, tynki, materiały ścienne) oraz na podłożach metalowych wyłącznie na podkładzie HYDRONYLON HMS(P).


ZASTOSOWANIE:


Do wykonywania wodochronnych powłok ochronnych na istniejących pokryciach dachowych (z minimalnym spadkiem 1%) na podłożach z papy, gontu bitumicznego, pianki poliuretanowej, podłożach mineralnych (betony, tynki, materiały ścienne) oraz na podłożach metalowych wyłącznie na podkładzie HYDRONYLON HMS(P)
hydronylon

OPIS PRODUKTU


Jednoskładnikowa farba podkładowa na bazie wodnych żywic polimerowych stanowiąca bazę dla wodochronnej powłoki HYDRONYLON HN  ZIMNE DACHY


ZASTOSOWANIE:


Do wykonywania podkładów antykorozyjnych na podłożach metalowych pełnościennych, kratowych lub szkieletowych gdzie w trakcie eksploatacji chronione elementy ulegają odkształceniom sprężystym lub plastycznym.


Może być nakładany bezpośrednio na oczyszczone z korozji podłoża metalowe lub dobrze przylegające stare powłoki malarskie.

 

ElitDach | Jeżów 95-040, ul.Jana III Sobieskiego 3 | Wszelkie prawa zastrzeżone